• Autoservis

SLUŽBY

Pneuservis

Zákazníkům nabízíme odbornou výměnu pneumatik (plášťů, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace opotřebených plášťů pro osobní, užitkové, Off Road a SUV. Nejmodernější stroje i zařízení a dokonale vyškolení pracovníci jsou zárukou perfektně vykonané práce, a to vše bez zbytečného čekání a prostojů.

Prodej alu

Prodej alu disků je jednou z nejdůležitějších činností i našeho pneuservisu. Náš pneuservis FOX PNEU nabízí dostatečný výběr těchto produktů. Najdeme kvalitní alu pro Váš vůz, poradíme s výběrem a ceny i kvalitu nabízených alu disků budeme mít na velmi přijatelné úrovni dostupné pro každého. Přijďte a vyberte si Vaše alu disky.

Výměna oleje

Výměna oleje je činnost na první pohled nenáročná. Přesto byste ji raději měli svěřit skutečným odborníkům. Včasná výměna oleje a olejového filtru zajistí bezporuchový chod a minimální opotřebení dílů i při nejnáročnějších provozních podmínkách vašeho automobilu. Udržuje vynikající čistotu motoru a výrazně prodlužuje jeho životnost.

Ekologická likvidace pneu

Náš pneuservis zajišťuje zpětný odběr poškozených a použitých pneu a zajišťuje následnou ekologickou likvidací těchto pneumatik. Ekologický přístup je pro nás stejně důležitý, neboť nikomu z nás se nelíbí pohozené pneumatiky v krajnicích u silnic nebo případně přímo za posledním domem v ulici. Nechte si své použité pneu zlikvidovat u nás!

Prodej pneu

Samotný prodej pneumatik je jedna z nejdůležitějších našich činností. V našem pneuservise prodáváme zimní pneumatiky, letní pneumatiky, protektory a výprodejové (bazarové) pneu. Pomůžeme Vám najít kvalitní a dostupné pneu pro Váš vůz s ohledem na bezpečnost jízdy, nízkou hlučnost a maximální přilnavost v různých provozních podmínkách.

Uskladnění pneu

Eliminujeme problémy s odvozem a dovozem pneumatik do pneuservisu a s jejich uskladněním. V našem pneuservisu můžete využít možnosti skladování vašich sezónních pneumatik přímo v našem skladu. Ušetříte tak místo ve své garáži a zároveň si usnadníte manipulaci s pneumatikami při jejich přezouvání.

Výměna brzd

Správný a rovnoměrný účinek brzd na automobilu je velice důležitý. Již při malé odchylce v účinnosti oproti standardu může dojít k výraznému prodloužení brzdné dráhy nebo auto do smyku. Nepodceňujte nebezpečí a nechte si brzdy zkontrolovat odborníky pneuservisu FOXPNEU! Kontrolu brzdové kapaliny navíc provádíme zcela zdarma.

Drobné mechanické práce

V našem pneuservisu jsme připraveni Vám zajistit i další drobné mechanické práce údržby Vašeho vozidla. Můžete od nás čekat maximální odbornost u služeb jako rovnání disků, oprava alu, plnění a čištění klimatizací, výměny filtrů, čištění interiérů a mnohé další. Obraťte se na nás s Vaším přáním a uvidíte, že budete překvapeni pružností přístupu.